content_copy

Objednávky zo zahraničia

Objednávky zo zahraničia


Veľmi nás teší záujem o naše ruže v Českej republike. Vieme, aká je dôležitá spolupráca nie len v rámci republiky, ale aj za hranicami, keďže aj my sme začínali a stále pracujeme s podporou kolegov z Česka. Naše ruže sú totiž očkované na podpníky, ktoré sme nakúpili spoza hraníc.

Tento rok je pre nás prvým, kedy sme spustili predaj cez e-shop, takže nám nadstaví určité zrkadlo, ktorým smerom sa uberať. Čaká nás mnoho práce aj na internetovej stránke, ktorú budeme priebežne upravovať a vylepšovať, aby sme vedeli vám, zákazníkom ponúknuť čo najlepšie služby.

Nadstavenia nášho e-shopu zatiaľ neponúkajú možnosť vybrať doručenie do Českej republiky. Preto by sme vás chceli poprosiť o malú trpezlivosť a prečítali si jednoduchý postup objednania ruží z našej stránky.


Pri zadávaní kontaktných údajov vpíšte vaše údaje (meno, priezvisko, ulica a číslo, mesto, PSČ, mail, telefónne číslo), v kolonke krajina vyberte SLOVENSKO

Pokračovať

Vyberte si spôsob dopravy - Slovenská pošta - expresný balík do ČR. V závislosti od doby podania, sviatkov, víkendov a podobne je doba doručenia 4 - 7 dní.

Pokračovať

Vyberte spôsob platby.

Pokračovať

Pred potvrdením objednávky vpíšte prosím do kolonky Doplňujúce údaje Objednávka z České republiky.

Objednať s povinnosťou platby

Prijatú objednávku sa budeme snažiť čo najrýchlejšie vybaviť, zabaliť a odoslať tak, aby k vám prišli ruže v čo najlepšej kvalite. Korene budeme baliť spolu s vlhkými pilinami, aby sa zamedzilo ich presychaniu.

Ďakujeme za vašu priazeň a za to, že podporujete lokálnych pestovateľov a nadšencov ruží. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Vaši slovenskí ružiari

                                             Lukáš a Ester