content_copy

Levanduľový pol venček

Vypredané

Levanduľový pol venček v jemných prírodných odtieňoch. Základ pol venčeka je uviazaný z pšenice, ľanu, ovsa a tráv. Levanduľa venček krásne rozvoňala a biele slamienky s makovičkami mu dodávajú jeho eleganciu. Sušinka je naviazaná na bielom dekoračnom základe na venček. Pre ukončenie pol venčeka som použila bielu čipkovanú stuhu. Vonkajší priemer je 30 cm. Súčasťou pol venčeka je dekoračný špagát na zavesenie. Môže sa použiť ako celoročná dekorácia.

Rastlinky, ktoré používam na viazanie vencov sú lokálne vypestované u mňa na kvetinovej farme alebo pozbierané v okolitej prírode. Venček je tak prírodný, bez umelých farbív a rastlinky neboli počas pestovania striekané chemickými postrekmi. Každý kvet vo venčeku je originál, tak ako to zariadila príroda, preto rôzne tvary kvetov, farebné odchýlky a nepatrné nedostatky sú úplne v poriadku. 

Venček zo sušených kvetov je vhodný do interiéru i exteriéru - na miesta kde neprší. Životnosť venčeka je tri roky, pri správnej starostlivosti vydrží aj dlhšie.

28,00 €